ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ

Як давно вже відомо, для отримання красивого та стрункого тіла зовсім не обов’язково тягати залізо у тренажерному залі, достатньо правильно виконувати вправи, які знайомі нам з дитинства. Мова йде про функціональний тренінг, де акцент робиться на тренуванні вправ, які ми виконуємо у повсякденному житті. Це можуть бути ті ж самі присідання, нахили, переміщення у просторі, жимові рухи, тягові рухи та ротації.

Функціональні тренування у Fitnessclass можуть бути із власною вагою для початківців, з використанням додаткового інвентарю для досвідчених спортсменів, а також для профі ми додаємо у тренувальний план спеціальні вправи із зірочкою, наприклад, тренування за протоколом Табата. Виконання вправ у такому форматі забезпечать вам потужний викид ендорфінів, сотні спалених калорій та шикарне підтягнуте тіло.

А для того, щоб розвинути всі функціональні якості організму, зона функціонального тренінгу укомплектована таким обладнанням: канати, медболи, босу, TRX, болгарські мішки (сандбеги), пліометричні бокси, гумові еспандери, медичні м’ячі, штанги та гирі. Ну а якщо ви раптом вирішили підготуватись до змагань з веслування чи до лижного сезону у Буковелі, то у нас навіть знайдеться лижний тренажер Skiery та гребний тренажер Concept2. У нас функціональні тренування можуть проходити персонально чи у міні-групах на ваш вибір. Під час персонального тренування інструктор враховує ваші побажання та спортивні цілі, спеціально для вас складає програму тренувань.

BOOTCAMP MEN

Bootcamp Men — це поєднання кардіо та силових вправ за методами…

HIIT

HIIT (high-intensity interval training) — високоінтенсивне інтервальне…

ЗФП

ЗФП — силове функціональне тренування, яке спрямоване…

Виникли питання? Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам

+380 50 33 44 289, +380 44 53 61 925

Messages

Напишіть нам, і ми відповімо якнайшвидше: Facebook Messenger

Напишіть нам

Напишіть нам, і наші спеціалісти вас проконсультують

Email: info@fitness-class.com.ua