ЕТАЛОН ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

Похід у тренажерний зал — це відмінна можливість здобути красиве тіло, міцне здоров’я, гарний настрій, відчувати себе сильним і впевненим у собі, а також можливість навчитись день за днем долати свої слабкості.

У тренажерному залі Fitnessclass ви знайдете більше 30 видів сучасних тренажерів Precor (США), зону для функціонального тренінгу, сайкл-студію і зону з вільними вагами зі штангами і гантелями вагою від 1 до 64 кг. Все це допоможе вам досягти поставленої мети, а наші персональні тренери вам у цьому допоможуть.

Але перед тим, як йти в тренажерний зал на Оболоні, вам варто дізнатися, які тренажери у нас є і для якої групи м’язів призначений кожен з них. Дуже часто не тільки новачки, але і завсідники «качалок» поняття не мають, як можна урізноманітнити свої тренування новими вправами. Для цього й існують персональні тренери у Fitnessclass — щоб розповісти своїм підопічним про функціонал тренажерів.

Одними з найпопулярніших тренажерів в Fitnessclass є тренажери для пресу, які бувають двох видів — такі, на яких лежачи або сидячи можна виконувати вправи, і такі, які нагадують турнік з горизонтальними упорами для ліктів і підставкою для ніг. У нашому тренажерному залі ви можете зробити свій прес рельєфним за допомогою таких тренажерів, як: прес-машина, гребний тренажер і регульована лава для жимів.

Також, для результативних і безпечних тренувань ми використовуємо датчики для контролю серцевого ритму Polar club, які аналізують зміни серцевого ритму, допомагають налаштувати тренувальний процес і отримувати кращі результати.

Виникли питання? Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам

+380 50 33 44 289, +380 44 53 61 925

Messages

Напишіть нам, і ми відповімо якнайшвидше: Facebook Messenger

Напишіть нам

Напишіть нам, і наші спеціалісти вас проконсультують

Email: info@fitness-class.com.ua