Задоволення і розслаблення

Класичний масаж неможливо переоцінити. Прийнято вважати, що він потрібен просто для загального розслаблення і зняття фізичної та психологічної втоми. Однак, вплив класичного масажу на наше тіло набагато більший.

– підходить для всіх людей (крім випадків, коли людині взагалі заборонений будь-який масаж тіла)

– розтираємо

– розминаємо

– розслаблюємо

Класичний масаж — це зміцнення здоров’я, підняття фізичного тонусу, поліпшення кровообігу. Він допоможе забезпечити м’язи і шкіру киснем та поживними речовинами, звільнить їх від шлаків, відновить кровопостачання підшкірно-жирової клітковини і прибере набряки. Уже після першого сеансу ви відчуєте прилив сил і енергії.

Класичний масаж забезпечить:

– розслаблення

– відновлення

– загальне оздоровлення

– зняття зажимів

– зняття напруги у тілі загаломКласичний масаж чудове завершення тренування у спортзалі, але також просто необхідний, якщо ваш робочий день проходить в офісі, а ваша спина постійно отримує навантаження від сидячого способу життя. Крім масажу спини, можливо провести масаж на шийно-комірцеву зону, масаж рук і стоп.

Классический массаж хорош как завершение тренировки, но также просто необходим, если ваш рабочий день проходит в офисе, и ваша спина постоянно получает нагрузку. Помимо массажа спины, возможно воздействие на шейно-воротниковую зону, массаж рук и стоп.

Тривалість сеансу — 30 хвилин

Вартість — 270,00 грн

Масажист — Тетяна Школова

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ

Записатися

Виникли питання? Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам

+380 50 33 44 289, +380 44 53 61 925

Messages

Напишіть нам, і ми відповімо якнайшвидше: Facebook Messenger

Напишіть нам

Напишіть нам, і наші спеціалісти вас проконсультують

Email: info@fitness-class.com.ua